čtvrtek 30. června 2011

MFFKV / přípravy vrcholí

Zítra to vypukne.....to na co se těší každý Varák celý rok. Město bude po 9 dní žít prakticky non stop.... Nejlepší akce, která nám nejlíp odstartuje prázdniny. A kdo byl bude se mnou jen souhlasit. Letos bohužel nebude stan kapitána Morgana,ale snad nás mile překvapí Jameson stan. No uvidíme....škoda jen že se mi nepovedlo dostat se jako hosteska kamkoliv na festivalu......no škoda, skusím to příští rok a snad to vyjde. Tady ve Varech je strašně těžké sehnat letní brigádu, pokud nemluvíte rusky....sme tu taková malá kolonie Ruska, ne že by mi to tolik vadilo. Ruští obyvatelé mi nevadí do doby než na mě začnou mluvit rusky a myslí si že se to kvůli nim jako asi naučim nebo co. Ale je vždy milé, když umí i anglicky a hned se ptají jestli aspoň neumím tak. To potom vždy ráda pomohu.

Celkově mám Karlovy Vary jako město strašně ráda. Líbí se mi architektura. Mám to tu radši než třeba v Praze co se týče prostředí a dostupnosti dopravy. A celkově ta mezinárodní směska je trochu oživení. Určitě si myslím, že stojí za to sem přijet aspoň na pár dní.

A tímto vám ukážu pár fotek z příprav festivalu. Už je to skoro vše hotové :-)


nafukovací kinosál 


Tak neváhejte a přijeďte :-) neprohloupíte
5 komentářů:

 1. tak tam by som chcela raz ist :)

  máš nového čitatela:)
  po dlhsej dobe som sa vrátila k blogovaniu, takze ak chces mozes navstivit moj blog: http://thefashion-berries.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. moc pěkný blog..follow

  http://ina-tina.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 3. ou je miluju MFF, a máš pravdu, MUSÍME JÍT FOTIT !!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem letos bohužel na fesťáku nebyla...Jinak Vary mám taky moc ráda. Občas jezdím do Varů na návštěvu. Ráda se procházím městem. Jinak je to tam doopravdy takový malý Rusko:-)

  OdpovědětVymazat